PELİT İNŞAAT HAKKINDA

Pelit İnşaat Mühendislik, 2000 yılının son çeyreğinde Muğla’da inşaat, taahhüt, bakım-onarım, proje danışmanlık, mühendislik ve mimarlık işlerini yürütmek amacıyla İzmirde hayata geçirilmiştir.

Firmamız genellikle kamu ihaleleri odaklı çalışmakta olup, özel sektöre de hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren, genç ve dinamik kadrosu ile irili ufaklı bir çok projeye imza atarak kendini piyasada kanıtlamıştır.

NE YAPARIZ?

Pelit İnşaat Mühendislik olarak vizyonumuz; Gelişen kalite anlayışı, büyüyen insan kaynakları ve iyileşen teknolojik altyapısıyla inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu her alanda; projelendirmeye, imalata ve montaja yönelik hızlı, güvenilir, ekonomik, sağlam, estetik çözümler üreterek, gelecek 5 yıl içinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak ve büyük bir marka değeri yaratmaktır.

Pelit İnşaat Mühendislik olarak misyonumuz; Müşteri beklentileri doğrultusunda; teknolojik gereksinimlere paralel, sağlam, estetik ve kullanım amacına bütünüyle uygun eserler yaratan firma olmaktır.